redema.

Prodej bytu 2+1 v Praze 8

Kubíkova, Praha 8 - Ďáblice

Klidný byt 2+1 obklopený zelení na kraji Ďáblického parku v Praze 8.

Přednosti bytu Lokalita Fotogalerie Půdorys Cena

2+1

Dispozice

48 m²

Užitná plocha

2 m²

Komora

5.

Patro

2 m²

Sklep

2022

Rekonstrukce domu

Cena: 4 750 000 Kč

Cena vč. všech poplatků a právních služeb. Při rychlém jednání sleva!

Popis bytu

Hlavní přednosti bytu

Parametry

Klidná a vybavená lokalita, kočárkárna, plastová okna, nové společné prostory, zateplení, dostatek parkovacích míst

Finance

Prostřední byt v předposledním patře (minimální náklady na vytápění), vyklizený a připravený k rekonstrukci

Lokalita

Nejzelenější sídliště v Praze s perfektní vybaveností - školy, školky, hřiště, obchody, mhd

2+1 na nejzelenějším sídlišti v Praze

Hledáte útulný domov pro svou mladou rodinu? Máme pro vás skvělou nabídku! Představujeme vám byt 2+1 s výhledem do vzrostlých stromů a klidného okolí, který se nachází na sídlišti Ďáblice v prestižní lokalitě Prahy 8. Toto sídliště ze 70. let se v průběhu let stalo jednou z nejoblíbenějších, nejdostupnějších a nejvybavenějších lokalit pro bydlení v Praze 8.

Obrovskou předností celého "sídliště" je, kromě bohaté zeleně a absolutního klidu, perfektní dopravní obslužnost (metro, bus i auto) a vybavenost. V okolí najdete několik základních škol a školek, obchodů i restaurací.

Byt 2+1 je umístěn v menším pečlivě udržovaném panelovém domě v 5. patře, který je na kraji ulice Kubíkova, asi 100m od Ďáblického háje, dostatečně daleko od všech hlavních tahů a přitom v dochozí vzdálenosti ke všem důležitým místům. Nabízí obývák s kuchyňským koutem (cca 23 m²), ložnici (11 m²), samostatný záchod a koupelnu, prostornou chodbu (7,5 m²) a komoru (2 m²) přímo v bytě.

Jednotka je v původním stavu v družstevním vlastnictví, vyklizená a vymalovaná, připravená na bydlení, ale doporučujeme spíš rekonstrukci, se kterou vám rádi pomůžeme. Společné prostory jsou nedávno rekonstruované, s novým výtahem, střešní nástavbou a kočárkárnou v přízemí.

Hlavním benefitem bytu je kombinace bohaté zeleněklidného prostředí a přitom perfektní dopravní obslužnosti. Je ideálním pro někoho kdo hledá klidnou lokalitu v Praze, s dobrou vybaveností, nedalekým lesem a možností si byt upravit podle svých představ. Pokud hledáte 2+1 v jedné z nejklidnějších lokalit v Praze, neváhejte se na nás obrátit - byt vám rádi ukážeme na prohlídce.

Lokalita

Nejzelenější část Prahy 8

Vybavenost lokality

Vybavenost lokality je hlavní předností tohtoto bytu v ulici Kubíkova. Pokud jde o dopravu - do 10 minut najdete zastávku Metra C - Ládvítramvajové linky 3,7,10,12,14,24,25 a zastávku autobusu MHD Šimůnkova, Sídliště Ďáblice nebo Vozovna Kobylisy, která je cca 20 minut od domu. V okolí domu je množství parkové zeleně, les (formou Ďáblického háje), i stínu, dětská hřiště, koupaliště a samozřejmě školy a školky. Přesto je lokalita opravdu klidná, především díky své rozloze - je nutné ji vidět a zažít - v Praze takových moc není.

 • Sokol Kobylisy (300m)
 • Tenisová škola (300m)
 • Beach klub ládví (300m)
 • MŠ, ZŠ (do 400m)
 • SŠ (do 400m)
 • 4x restaurace (do 300m)
 • Albert (1000 m)
 • Kaufland (1000 m)
 • NORMA večerka (250 m)
 • Sídliště Ďáblice (250m)
 • Šimůnkova (300m)
 • Ládví (1000m)

Cena

4 750 000 Kč

Cena vč. všech poplatků a právních služeb. Při rychlém jednání sleva!

Líbí se Vám nabídka?

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon

720112910

Vložte prosím jméno.
ok
Zkontrolujte prosím svoji emailovou adresu
ok
Zadejte platný telefon
Napište zprávu