redema.

Prodej bytu 4+kk v Praze 7

U Pergamenky, Praha 7 - Holešovice

Nadstandardní byt 4+kk s velkou terasou i zahradou v posledním podlaží novostavby.

Přednosti bytu Lokalita Fotogalerie Půdorys Cena

4+kk

Dispozice

119,7 m²

Užitná plocha

61,6 m²

Terasa

2

Parkovací místa

61,5 m²

Zahrada

07/2023

Nastěhování

Cena: 23 900 000 Kč

Konečná cena vč všech poplatků a právních služeb (bez parkovacího stání)

Popis bytu

Hlavní přednosti bytu

Velikost

Podlahová plocha téměř 120 m² se střešní terasou i zahradou

Exkluzivita

Nabídka z téměř prodaného projektu U Pergamenky developera FINEP.

Lokalita

U řeky, u cyklostezky, u metra i tramvaje. Holešovice.

Velký byt v klidné části Holešovic

Tento exkluzivní byt společnost FINEP nezařadila do veřejné nabídky. Je k prodeji pouze u nás. Bydlení o dispozici 4+kk a celkové ploše 119,7 m² se nachází v klidné části Prahy 7 - Holešovice. Hlavním prvkem tohoto bytu není prostorný světlý obývací pokoj s kuchyní o ploše téměř 44 m2, ale hlavně velká terasa (61,6 m²) i zahrada (61,5 m²) v 7. nadzemním podlaží.

Byt tak přímo vybízí k trávení času venku a přesto doma. Terasa snadno pojme velký jídelní stůl, posezení i venkovní kuchyni. Na zahradě je příprava pro saunu, vířivku i sprchu.

Byt snadno pojme 4 člennou rodinu - v bytě najdete dvě koupelny, jedna z nich patří k hlavní ložnici, 2 velké dětské pokoje i 5 m² lodžii. Komora má 2m² a i díky velkým pokojům je tak v bytě mnoho úložných prostor. Další komoru a 2 garážová stání lze navíc přikoupit.

Byt je dokončen v nadstandardním provedení, které zahrnuje například kvalitní kliky od výjimečné české značky M&T. Koupelny jsou zařízeny sanitou od tradiční německé firmy Villeroy & Boch. Dveře vyrobilo osvědčené Sapeli. Samozřejmostí je kvalitní vinylový povrch s luxusním dubovým dekorem. Stavba je prakticky hotová a noví obyvatelé se mohou začít stěhovat už v červenci 2023.

Projekt U Pergamenky v Holešovicích je téměř vyprodaný, zbývá několik posledních jednotek a tato je dostupná pouze u nás. Všechny domy projektu jsou postavené a probíhají převážně dokončovací práce.

Lokalita

Moderní i méně známá část Holešovic

Vybavenost lokality

Holešovice prochází doslova renesancí. Většina ulic i budov jsou nové nebo zrekonstruované, v okolí sídlí mnoho světových a úspěšných firem i dobrých restaurací. A díky perfektní dopravní obslužnosti vždy najdete cestu domů.

  • Bowling (do 400m)
  • Cyklostezka (350m)
  • MŠ, ZŠ, SŠ (do 400m)
  • 5x restaurace (do 600m)
  • Albert (400 m)
  • BILLA (600 m)
  • Jankovcova (300m)
  • Ortenovo náměstí (250m)
  • Nádr. Holešovice C (600m)