redema.

Prodej bytu 3+1 v Benešově

Pražského Povstání, Benešov

Prostorný byt v klidné lokalitě Benešova v domě, ve kterém je jen 6 bytů. Oáza klidu.

Přednosti bytu Lokalita Fotogalerie Půdorys Cena

3+1

Dispozice

75 m²

Užitná plocha

6 m²

Lodžie

2 m²

Sklep

13 m²

Garáž

6

Bytů v domě

Cena: 5 700 000 Kč

Konečná cena vč. všech poplatků a právních služeb.

Popis bytu

Hlavní přednosti bytu

Velikost

Na 75 m² nabízí byt prostor celou rodinu - 2 pokoje + velký obývací pokoj.

Doprava

Za 40 minut jste v Praze nebo Táboře autem i vlakem. A na vlak jen necelé 2km.

Lokalita

Na okraji Benešova, přitom kousek do centra, na autobus i vlak.

Klidný byt v Benešově

Vítejte v krásném bytě 3+1 na okraji Benešova, jen 2 km od centra a nádraží, ale přitom obklopeném klidem parku a lesa. Tento byt v komorním domě, s pouhými 6 byty (jen 2 byty na patře), nabízí jedinečnou příležitost pro ty, kdo hledají spojení pohodlí městského života s klidem přírody.

Po vstupu do bytu se ocitnete v prostorné chodbě (cca 11 m2) s komorou, koupelnou a samostatným záchodem na pravé straně, zařízenou kuchyní (8,7 m2) naproti vstupu a přístupy do 3 pokojů po levé straně. Obývací pokoj s jídelnou (21,7 m2) má přístup na prostornou lodžii (7 m2) a je orientován na severo-západ. Na opačné straně, na jiho-východ, jsou 2 samostatné pokoje. Menší slouží dnes jako ložnice (9,5 m2) a větší (15 m2) jako pracovna / prostor pro cvičení.

 

Byt nabízí nespočet míst na úložné prostory - jednak samostatou komoru přímo v bytě (cca 1,7 m2), ale i prostor na chodbě pro velké skříně. A méně používané věci můžete uskladnit ve sklepě (1 m2) nebo garáži, která k bytu patří (13 m2).

V bytě není zaveden plyn, v kuchyni je vše na elektřinu. Vytápení a ohřev vody je centrální v domě. Byt je ve velmi dobrém stavu, udržovaný pečlivými majiteli. Pokud byste měli zájem, můžeme ale vypracovat projekt na kompletní rekonstrukci na klíč, kterou rádi provedeme.

Tento byt je skvělým domovem pro mladou rodinu, která si chce užít výhod města a zároveň žít v klidném prostředí.

Lokalita

Konopiště přes ulici

Vybavenost lokality

Pro ty, kdo ocení aktivní životní styl, je tato lokalita naprosto dokonalá. Krásné okolí vybízí k různým sportům a outdoorovým aktivitám. Představte si, jak můžete každý den využívat park a les k běhání, cyklistice nebo relaxaci při pikniku.

Benešov nabízí kompletní občanskou vybavenost - školy i školky (jedna hned v ulici), nákupní střediska, dobré spojení do Prahy i okolních měst (např. vlakem i autem jste v Praze za 40 minut). Hlavní předností je množství zeleně - jak ve městě, tak v jeho okolí. U bytu je Kavčín s rozhlednou a na druhé straně města samozřejmě Konopiště se zámeckým parkem.