redema.

Prodej bytu 4+kk 94m² v Hostivaři

Pražská, Praha 10 - Hostivař

Moderní novostavba s vysokým standardem k nastěhování v létě 2024

Přednosti bytu Lokalita Fotogalerie Půdorys Cena

4+kk

Dispozice

94 m²

Podlahová plocha

7,4 m²

Lodžie

6,9 m²

Sklep

2.

Podlaží

Léto 2024

Nastěhování

Cena: 12 342 710 Kč

Cena vč. právních služeb, DPH. Bez sklepa a parkovacího stání

Popis bytu

Hlavní přednosti bytu

Zajímavá cena

4+kk, lodžie, velký sklep, nedaleko tramvají, vlaku i nákupů za 12,3 milionů Kč.

Lokalita

U Hostivařského lesoparku, nedaleko cyklostezek i nákupního centra, přesto v klidu a zeleni

Nadstandardní vybavení

Hliníková okna s trojskly, akustické zdivo, rekuperace s filtry, dřevěné podlahy

Villa Organic je komorní projekt v srdci Hostivaře. Nabídne pouhých 14 bytů, které jsou dokončené a připravené k nastěhování už v létě 2024. Tento byt v osobním vlastnictví je prostorný 4+kk s podlahovou plochou 94 m2 a velkou lodžií ve 2. nadzemním podlaží s výtahem. Byt je orientován na jih a východ - nabídne tak spoustu světla celý den. K bytu patří velký sklep (6,9 m2) a parkovací stání v garáži s autovýtahem (které nejsou v ceně bytu).

V obytných místnostech najdete podlahy z přírodního dřeva (buk), terasa / lodžie a koupelna naopak kvalitní italskou dlažbu. V koupelnách jsou baterie značky Hansgrohe a sanita Geberit. V celém bytě je podlahové topení s přípravou pro termostaty. Vstupní dveře jsou bezpečnostní NEXT a interiérové mají nadstandardní výšku 2,1m. Byt je připraven pro alarm od Jablotron.

Tento byt se může pochlubit řadou unikátních prvků, které z něj činí skutečně výjimečné místo k životu. Jedním z klíčových aspektů je akustický komfort, zajištěný speciálním systémem izolace stěn a použitím kvalitních hliníkových oken s trojskly, které eliminují veškerý hluk z vnějšku, a venkovními žaluziemi. Díky tomu mohou obyvatelé užívat klidu a ticha ve svých domovech bez obav z rušivých vnějších vlivů díky snadno dopstupné veřejné dopravě v okolí.

Dalším významným prvkem, který odlišuje Villa Organic od běžných bytových projektů, je implementace pasivního podtlakového systému rekuperace s integrovaným vzduchovým filtrem. Tento systém zajišťuje nejen stálý přívod čerstvého vzduchu do interiéru, ale také výrazně snižuje potřebu větrání a přispívá k lepší energetické účinnosti celého objektu.

Více informací můžete najít na www.villaorganic.cz

Lokalita

Vybavenost lokality

Tento projekt nabízí nejen vysoký standard bydlení, ale také snadný přístup ke všem důležitým službám a vybavení. Stejně tak doprava - v okolí je nespočet autobusových a tramvajových linek (hned u domu Bus 175, nedaleko 177 a 154, tramvaje 22, 26, 13), zastávky nádraží cca 10 min. od domu (Praha - Zahradní město, Praha - Hostivař), metro Skalka cca 5 minut autobusem - ideální spojení do centra Prahy a blízkého okolí.

Školy, obchody (Lidl, Penny, OC Vivo! Hostivař v dochozí vzdálenosti), zdravotnická zařízení (2 polikliniky), parky i místa pro volnočasové aktivity (hlavně běh a cyklistika - nástupní trasa na orkužní stezku hned za domem) jsou v bezprostřední blízkosti, což zajišťuje obyvatelům Villa Organic pohodlný a harmonický životní styl. Hned u domu najdete nové dětské hřiště, kousek za domem pražský mokřad Triangl, lesopark Záštěpí nebo přírodní park meandry Botiče, cyklostezky A43 a P15. Pro sportovce ideální bydlení.

 • Hostivařský lesopark (300m)
 • Dětské hřiště (0m)
 • Cyklostezky (0m)
 • Školky (3x, 200m)
 • Poliklinika (2x, 1500m)
 • Restaurace (5x, 600m)
 • Albert Hypermarket (600m)
 • LIDL (700m)
 • Vivo! Hostivař (600m)
 • Autobus (3x, 200m)
 • Tramvaj (600m)
 • Metro A (2km)

Cena

12 342 710 Kč

Cena vč. právních služeb, DPH. Bez sklepa a parkovacího stání

Líbí se Vám nabídka?

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon

222701021

Vložte prosím jméno.
ok
Zkontrolujte prosím svoji emailovou adresu
ok
Zadejte platný telefon
Napište zprávu