redema.

Prodej chalupy na samotě v Chotíkově

Kynšperk nad Ohří - Chotíkov, okres Sokolov

Mezi lesy u řeky Ohře, na samotě v Chotíkově, nabízíme krásnou chalupu z roku 1890 se špejcharem a velkým pozemkem

Přednosti domu Lokalita Fotogalerie Cena

135 m²

Užitná plocha

2173 m²

Pozemek

1890

Rok výstavby

1990

Rekonstrukce

5

Místností

Garáž

Parkování

Cena: 4 450 000 Kč

Konečná cena vč. všech poplatků a právních služeb.

Popis domu

Hlavní přednosti domu

Lokalita

Chaloupka obklopena přírodou a řekou Ohře. Uprostřed samoty, přesto jen kousek od města

Velikost

135 m² + špejchar na 2173 m² velkém pozemku - dostatek prostoru pro všechny vaše koníčky

Okolí

U řeky Ohře, nedaleko Kynšperku nad Ohří a jezera Medard. 16 minut do Františkových Lázní.

Krásná chalupa s špejcharem u Řeky Ohře

Na okraji Kynšperku nad Ohří, části Chotíkov, mezi šumícími lesy a klidně protékající řekou Ohře, objevte útočiště, které nabízí nejen dům, ale i příběh. Tato malebná chalupa, která spatřila světlo světa v roce 1890, vypráví příběh minulosti, zatímco moderní pohodlí dodává možnost celoročního využití.

S rozlohou 135 m² nabízí tento 5 místností. V přízemí se nachází předsíň, kuchyň (s plynovým sporákem a myčkou nádobí), obývací pokoj, záchod a koupelna. V přístavbě je dokončená kotelna s kotlem na tuhá paliva. V patře jsou 2 světlé ložnice a menší předpokoj. Nabízí se také ještě využít prostor pod střechou, ale to už je na vaší představivosti.

Vedle domu je také původní špejchar, který vybízí k přeměně na dílnu nebo kůlnu, případně jako dům pro hosty.

Tato chalupa prošla rekonstrukcí v roce 1990, která zachovala původní charakter domu a zároveň přidala moderní dotek. Nabízí útulné místností, kde se můžete pohodlně usadit a zažít klidný život na venkově.

K tomu všemu patří také garáž, která zajišťuje bezpečné parkování pro vaše vozidlo.

S celkovým pozemkem o rozloze 2173 m² budete mít dostatek prostoru pro zahradničení, pikniky a relaxaci pod otevřeným nebem. Na pozemku jsou také krásné vysoké stromy (i ovocné), udržované záhony i skleník.

Nechte se zlákat šarmem historie a přijďte prozkoumat, co tato nemovitost může nabídnout. Zanechte hektický život za dveřmi a najděte svůj klid v tomto malebném kousku ráje.

Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Tato chalupa čeká na své nové majitele, kteří ocení spojení elegance, pohodlí a přírodní krásy.

Lokalita

Na břehu Ohře

Vybavenost lokality

Tato úchvatná chalupa zaujímá výjimečné místo na břehu řeky Ohře, kde příroda tančí ve své nejčistší podobě a klid proniká každým zábleskem slunce. Umístěna mezi rozlehlými loukami a poli, je obklopena tichem a klidem, který je tak vzácný v dnešním uspěchaném světě. S pouhými dvěma sousedy máte zajištěnu absolutní soukromí a možnost ponořit se do přírody bez rušivých vlivů moderního světa.

Chalupa se nachází v blízkosti malebného městečka Kynšperk nad Ohří, které přináší kouzlo historie a tradice do vašeho života. Pro ty, kteří touží po zrelaxování ve wellness a lázeňském prostředí, jsou nedaleko oblíbené Františkovy Lázně. Zde můžete zažít dokonalou harmonii těla a mysli, a to vše jen kousek od vašeho nového domova. Pro výlety se nabízí lesy i cyklostezky v okolí nebo jezero Medard.

Cena

4 450 000 Kč

Konečná cena vč. všech poplatků a právních služeb.

Líbí se Vám nabídka?

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon

720112910

Vložte prosím jméno.
ok
Zkontrolujte prosím svoji emailovou adresu
ok
Zadejte platný telefon
Napište zprávu