redema.

Prodej domu 160 m² s pozemkem 500 m² v Přezleticích

Vrbová, Přezletice

Prostorný dům 6+1 s velkým pozemkem doslova na hranici Prahy

Přednosti domu Lokalita Fotogalerie Cena

160 m²

Užitná plocha

500 m²

Pozemek

5

Místností

2

Koupelny

15 minut

Metro C

1994

Výstavba

Cena: 12 500 000 Kč

Konečná cena vč. všech poplatků a právních služeb

Popis domu

Hlavní přednosti domu

Lokalita

Přezletice (Praha-Vinoř) jsou první obcí za Prahou, zhruba 7 km z Letňan s dobrou dostupností

Dostupnost

Doslova na hranici Prahy nabídne dům kombinaci klidu, velkého pozemku a snadno dostupné Prahy

Prostornost

Dům nabízí 5 velkých místností a 2 koupelny - pohodlně tak pojme i 5 dospělých

Dům s 5 místnostmi a 2 koupelnami

Toužíte po kombinaci klidného života ve vlastním domě v menší obci, ale s luxusem pohodlí městského života? Slyšeli jste už o Přezleticích? V této malé obci na kraji Prahy nabízíme rodinný dům s užitnou plochou 160 m2 a pozemkem 500 m2 s velkými pokoji a dispozicí 6(5)+1. Dům byl postaven v roce 1994 firmou RD Rýmařov (dřevostavba s klasickými betonovými základy), prošel částečnou rekonstrukcí v roce 1996 (nová zateplená fasáda). V roce 2021 byla truhlářem opravena dřevěná okna.

Dům má přípravu na použití vody ze studny na splachování a připravený a zaplacený projekt na FVE (jak na ukládání do baterií, tak na dobíjení auta - na Vás by byl jen doplatek na dokončení realizace).

V domě najdeme celkem 5 místností a 2 samostatné koupelny. V přízemí je prostorná vstupní chodba, obývací pokoj (37 m2) orientovaný na JZ se vstupem na terasu francouzskými okny, samostatná kuchyně s jídelnou (19 m2), 2 pokoje - ložnice 18 m2 (ta je nyní propojená otevřeným vstupem) a sklad 15 m2, a jedna ze 2 koupelen s vanou (10 m2).

V horním patře jsou další 3 pokoje (18 a 2x 10 m2). Menší pokoje jsou orientované na východ a mají společnou terasu (17 m2). Hned nad schodištěm je prostorná chodba a menší samostatná koupelna 5 m2.

Dům je umístěn ve starší části Přezletic (nedaleko Ctěnického háje), na pozemku s plochou 500 m2 (zastavěná je 117 m2). Na pozemku je přístřešek pro auto a v zahradě (orientované na jihozápad) je prostorná terasa pro celou rodinu. Zahrada nabízí maximální soukromí díky vysoko vzrostlým tůjím.

Pokud vás dům zaujal, neváhejte nás kontaktovat - rádi jej ukážeme na prohlídce.

Lokalita

Vybavenost lokality

V obci je dostupná výborná občanská vybavenost. Nedaleko domu byla letos otevřena moderní nová ZŠ, v obci je také školka, dětská hřiště. Pro sportovce je hned u domu cyklostezka do Ctěnického zámku s překrásným parkem, jízdárnou, hotelem a bistrem, naučná stezka od zámku až na Zlatý kopec. Obec je známá jako historická křižovatka cest (Stará Boleslav - Pražský hrad / Říp - Kouřim).

Také zde najdete obchod, restaurace, kavárnu, komunitní centrum, praktického lékaře a samozřejmě výdejní boxy velkých eshopů (AlzaBox, Balíkovna nebo Z-Box).

Díky své poloze nabízí Přezletice snadnou dostupnost OC Letňany a OC Černý Most cca (15 min. autem). Nejbližší metro je Metro C - Letňany, cca 10 min.

Cena

Na vyžádání

Líbí se Vám nabídka?

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon

720112910

Vložte prosím jméno.
ok
Zkontrolujte prosím svoji emailovou adresu
ok
Zadejte platný telefon
Napište zprávu