Prodej domu 265 m2 u Kladna

Velká Dobrá, okres Kladno

Velký moderní pasivní dům s garáží i vyhřívaným bazénem ve Velké Dobré u Kladna.

Přednosti domu Lokalita Fotogalerie Cena

5+kk

Dispozice

265 m2

Užitná plocha

7 000 m2

Pozemek

Garáž

2 auta + dílna

Bazén

příprava

2022

Výstavba

Cena: 22 000 000 Kč

Konečná cena vč. kuchyně, všech poplatků a právních služeb

Popis domu

Hlavní přednosti domu

Velikost

Zastavěná plocha 327 m2, užitná 265. Pozemek 7 0000 m2. Velká terasa i garáž pro několik aut i dílnu.

Náklady

Nízké náklady na provoz domu díky nadstandardnímu vybavení - tepelné čerpadlo, rekuperace, příprava na FEV.

Lokalita

6 minut od Kladna, 10 od Prahy. V okolí cyklostezky, tenisové kurty nebo golfové hřiště, možnosti jízd na koni.

Moderní pasivní dům pro náročné

Hledáte moderní rodinný dům s nízkými provozními náklady, ve vysokém standardu, který byl právě dokončen? Jeden takový nabízíme ve obci Velká Dobrá jen 6 minut od okresního města Kladno. Dům je postaven jako 5+kk - velký obývací pokoj, ložnice s velkou šatnou, pracovna a 2 dětské pokoje.

Obývací pokoj má plochu 52 m2, na podlaze je položena velkoformátová italská dlažba a dominantou místnosti, kromě výhledu přes velká francouzská okna na zapuštěný bazén a do lesa, je kuchyň na míru s velkým ostrůvkem na vaření.

Hlavní ložnice má vlastní vstup na velkou terasu (společnou pro obývací pokoj) a výhled tak nabízí podobný obrázek. Ložnice má zhruba 32 m2, z toho 10 m2 je vyhrazeno pro šatnu přístupnou ze 2 stran místnosti.

Koupelna je vykládána velkoformátovou dlažbou (na podlaze i zdech), nabízí velkou vanu i sprchový kout nebo záchod s bidetem. Mezi další výhody domu patří velké vstupní zádveří, technická místnost s přímým vstupem do garáže, která je součástí domu, pojme pohodlně 2 auta a ještě nabídne i místo pro dílnu.

Vila v bodech

  • Užitná plocha 265 m2
  • Zastavěná plocha 327 m2
  • Pozemek 7 000 m2
  • Velká garáž
  • Bazén
  • Pracovna
  • Kvalitní materiály
  • Moderní technologie
  • Velký pozemek

Největší předností domu jsou technologie a náklady na provoz. Dům je vytápěn podlahovým topením nebo si můžete přitopit v obýváku krbovými kamny, instalováno je i centrální vypínání. O teplou vodu se stará tepelné čerpadlo, o čerstvý vzduch kvalitní rekuperace Jablotron. Na splachování a zalévání je využívána dešťová voda. Okna mají instalovány venkovní žaluzie a sítě proti hmyzu.

Dům je připraven na instalaci fotovoltaické elektrárny i nabíječky pro elektrický vůz. Konstrukce domu je ocelová se silnou izolací proti hluku i vlhkosti. Zálohy na elektřinu pro provoz domu činí v dnešční době 1000 Kč.

Na jižní straně domu je také příprava pro bazén s osvětlením.

Pozemek s rozlohou 7 000 m2 nabízí místo pro téměř vše co si vymyslíte. Nabízí dostatek soukromí i sluníčka (díky JZ orientaci), na JZ okraji nabízí výhledy do přilehlého lesa a louku, které jsou součástí pozemku, na opačném napojení za kvalitní asfaltovou silnici.

Dům byl právě dokončen a zkolaudován, majitelé se však rozhodli žít v zahraničí. Jde tak v podstatě o téměř nepoužitou novostavbu, kterou je nutné zabydlet a dovybavit. Ale také dokončit exteriéry vč. plotu.

Lokalita

Za 6 minut na Kladně, za 10 minut v Praze

Vybavenost lokality

Obec Velká Dobrá je v podstatě předměstím okresního města Kladno, kam se snadno dostanete jak MHD, tak po dálnici D6. Nabízí tak ideální mix mezi klidem menší obce a dobré dostupnosti služeb. Okolí nabízí množství cyklostezek, dětských hřišť, jízdy na koni v jízdárnách, golfové hřiště, paintballové hřiště a další možnosti vyžití.

Dům leží na okraji obce s výhledem na přilehlý les, cca 400m od náměstí s možnosti nákupů, restaurace, škol i zastávky MHD kam jezdí linky do Kladna i Prahy (Motol, Zličín).

Fotogalerie

Virtuální prohlídka

Cena

22 000 000 Kč

Konečná cena vč. kuchyně, všech poplatků a právních služeb

Líbí se Vám nabídka?

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon

720 112 910

Vložte prosím jméno.
ok
Zkontrolujte prosím svoji emailovou adresu
ok
Zadejte platný telefon
Napište zprávu